سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «ستایش» بدون حضور بازیگری که به شبکه جم پیوست

مدیر تولید سرى تازه سریال «ستایش» در ارتباط با آخرین اوضاع ساخت این سریال گفت: فصل سوم ستایش از یازدهم فروردین در مناطق شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده ا

«ستایش» بدون حضور بازیگری که به شبکه جم پیوست

«ستایش» بدون حضور بازیگری که به شبکه جم پیوست

عبارات مهم : ایران

فصل سوم سریال «ستایش» بدون حضور رامسین کبریتى و حدیث میرامینى در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد.

مدیر تولید سرى تازه سریال «ستایش» در ارتباط با آخرین اوضاع ساخت این سریال گفت: فصل سوم ستایش از یازدهم فروردین در مناطق شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده است است و در حال حاضر تمام عوامل با انگیزه و اشتیاق فراوان سرکار حضور پیدا مى کنند. به احتمال بسیار قوى تصویربردارى این سریال ٨ ماه طول بی انجامد.

وى افزود: نقش رامسین کبریتى در فصل تازه هم حضور دارد و فقط بازیگر ندارد ولى کارکرد نقش صابر در سریال همچنان وجود دارد. همچنین زن حدیث میرامینى هم در فصل سوم «ستایش» بازى ندارند که البته رایزنى هاى مورد نیاز با ایشان صورت گرفت ولى وى علت عدم حضور خود در سرى سوم «ستایش» را سفر خود به خارج از کشور عنوان کردند. بزودى با بازیگر جایگزین نقش حدیث میرامینى قرارداد خواهیم بست و نام آن را رسانه اى خواهیم کرد. رامسین کبریتی به شبکه ماهواره ای «جم» پیوسته هست.

این مدیرتولید خاطرنشان کرد: داستان فصل سوم دقیقا از فرداى آخر فصل دوم شروع مى شود. سناریو سریال کامل است ولی در حالت بازنویسى قرار دارد.

سعید مطلبی نگارش فصل سوم ستایش را در 30 قسمت بر عهده دارد و آرزوی بزرگ زرین کوب تهیه کننده و سعید سلطانی کارگردان این سریال است.فصل 1 و 2 ستایش، در سال های 90 و 92 از شبکه سه سیما پخش شد. نرگس محمدی،داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، زهرا سعیدی، سیما تیرانداز، محمود عزیزی، مهدی پاکدل،حدیث میرامینی و … از بازیگران فصل های پیشین این سریال بودند.

«ستایش» بدون حضور بازیگری که به شبکه جم پیوست

واژه های کلیدی: ایران | سریال | بازیگر | بازیگری | بازیگران | فصل سوم ستایش | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog