سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پخش سریال «جورج کلونی» به صورت آنلاین

به گزارش آی آنلاین، با گذشت ۲۰ سال از ساخت اقتباس سینمایی رمان «مخمصه» (Catch-۲۲) به قلم «ژوزف هلر»، «جورج کلونی» اعلام کرده این اثر مشهور را در قالب مینی سریا

پخش سریال «جورج کلونی» به صورت آنلاین

پخش سریال «جورج کلونی» به صورت آنلاین

عبارات مهم : جایزه

مینی سریالی به کارگردانی و بازی «جورج کلونی» از شبکه آنلاین «هولو» پخش می شود.

به گزارش آی آنلاین، با گذشت ۲۰ سال از ساخت اقتباس سینمایی رمان «مخمصه» (Catch-۲۲) به قلم «ژوزف هلر»، «جورج کلونی» اعلام کرده این اثر مشهور را در قالب مینی سریال بازسازی می کند و پخش آن را به شبکه آنلاین «هولو» سپرده است.

«کلونی» ۵۶ ساله در این مینی سریال شش قسمتی، نقش «کلونل کاتکارد» را ایفا می کند. «گرند هسلُف» که کمپانی «اسموک هاوس» را به همراه «جورج کلونی» راه اندازی کرده، در ساخت این سریال اقتباسی هم با او همکاری می کند. «لوک دیویس» و «دیوید میچاد» نویسندگان فیلمنامه «مخمصه» تازه هستند که تهیه کنندگی این پروژه را هم بر عهده دارند.

رمان «Catch-۲۲» در سال ۱۹۶۱ به قلم «ژوزف هلر» منتشر شد و داستان آن در وقت جنگ جهانی دوم در ایتالیا رخ می دهد. فیلم برگرفته از این کتاب را «مایک نیکولاس» در سال ۱۹۷۰ کارگردانی کرد و بازیگرانی چون «آلن آرکین»، «مارتین بالسم» و «باب بالابان» در آن ایفای نقش کردند.

داستان رمان «مخمصه» راجع به یک سرباز آمریکایی به نام «یوساریان» است که جهت آخر دادن به خدمت خود هر روز باید تعداد بیشتری ماموریت را انجام دهد و حالا تنها راه او جهت فرار کردن از این ماموریت ها این است که خود را به دیوانگی بزند و …

«کلونی» ۵۶ ساله قرار است در این سریال در نقش سرباز «یوساریان» بازی کند. نویسندگی این اثر تلویزیونی بر عهده «لوک دیوس» و «دیوید میچود» است ولی هنوز سایر عوامل و بازیگران آن مشخص نشده اند.

«جورج کلونی» نخستین بار جهت بازی در سریال های «حقایق زندگی» و «روزان» به عنوان یک بازیگر مطرح شد ولی بازی در نقش دکتر «دو راس» در سریال «ER» بود که جهت او دو جایزه «امی» و سه جایزه «گلدن گلوب» به ارمغان آورد.

او در سال ۱۹۹۹ جهت حضور در صنعت سینما، بازی در سریال «ER» را رها کرد و از آن وقت تاکنون شش بار (برای عالی ترین بازیگری، کارگردانی، فیلمنامه نویسی و تهیه کنندگی) نامزد کسب جایزه اسکار شده است است که یک بار جهت فیلم «سیریانا» در سال ۲۰۰۵ موفق به کسب جایزه عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد شد و در سال ۲۰۱۲ نیز در مقام تهیه کننده در کنار «بن افلک» و «گرنت هسلا» اسکار عالی ترین فیلم را جهت تهیه کنندگی «آرگو» به دست آورد.

«کلونی» تاکنون فیلم های «اعترافات یک ذهن خطرناک» (۲۰۰۲)، «شب بخیر و موفق باشید» (۲۰۰۵)، «کلاه چرمی ها» (۲۰۰۸)، «عید مارس» (۲۰۱۱) و «مردان تاریخی» (۲۰۱۲) را در مقام کارگردان برابر دوربین برده است.

پخش سریال «جورج کلونی» به صورت آنلاین

واژه های کلیدی: جایزه | سریال | آنلاین | سریالی | آنلاین | بازیگر | بازیگری | بازیگری | بازیگران | فیلمنامه | کارگردانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog