سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از مواضع‌ اجتماعی‌ام کوتاه نیامده‌ام/ تا بتوانم در خدمت تیم ملی هستم ، مسعود شجاعی

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید هم‌چنان دغدغه‌هایی راجع به پرسشها اجتماعی از جمله، حقوق کودکان کار، بانوان و… دارد و از مواضع خودش کوتاه ن

از مواضع‌ اجتماعی‌ام کوتاه نیامده‌ام/ تا بتوانم در خدمت تیم ملی هستم ، مسعود شجاعی

مسعود شجاعی: از مواضع اجتماعی ام کوتاه نیامده ام/ تا بتوانم در خدمت تیم ملی هستم

عبارات مهم : ایران

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید هم چنان دغدغه هایی راجع به پرسشها اجتماعی از جمله، حقوق کودکان کار، بانوان و… دارد و از مواضع خودش کوتاه نیامده است.

به گزارش ایسنا ؛ تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه عملکرد قابل قبولی را ارائه داد و توانست عالی ترین نتیجه های کشور عزیزمان ایران در ادوار جام های جهانی را به دست بیاورد ولی شاگردان کارلوس کی روش بد شانس بودند و با وجود کسب چهار امتیاز از برترین تیم های دنیا نتوانستند به مرحله یک هشتم نهایی مسابقه ها افزایش کنند. مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در این مسابقه ها رکورد منحصر به فردی را در فوتبال کشور عزیزمان ایران ثبت کرد و به تنها بازیکن ایرانی تبدیل شد که توانسته در سه دوره جام جهانی به میدان برود.

* جام جهانی جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران به آخر رسید. بازی های خوبی از سوی کشور عزیزمان ایران ارائه شد. نظرتان راجع به عملکرد تیم ملی چیست؟

از مواضع‌ اجتماعی‌ام کوتاه نیامده‌ام/ تا بتوانم در خدمت تیم ملی هستم ، مسعود شجاعی

همان طور که دیدید ما عالی ترین عملکردمان را ارائه دادیم و فکر می کنم لیاقت مان زیاد از امتیازات و نتایجی بود که در این جام کسب کردیم. همه دنیا احترام خاصی جهت ما قائل هستند. ما در این مسابقه های تاریخ ساز شدیم، آیا که تاکنون در جام جهانی چهار امتیاز کسب نکرده بودیم. این در حالی بود که در گروه فوت قرار داشتیم و موفق شدیم چهار امتیاز از رقبای مان به دست بیاوریم. فکر می کنم کسب چهار امتیاز در سخت ترین گروه جام جهانی نشان دهنده کیفیت و شایستگی بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران بود.

* به عنوان کاپیتان تیم ملی کارلوس کی روش اعتقاد زیادی به نقش و کاراکتر شما در زمین داسته است ولی با وجود بازی برابر مراکش در دو دیدار نهایی تیم ملی غایب بودید.

من در بازی اول حضور داشتم ولی کی روش در تمرینات همه بازیکنان را زیر نظر دارد و تلاش می کند عالی ترین بازیکنان را ترکیب یازده نفره تیم ملی قرار دهد تا به تیم کمک کند. من به تصمیم ایشان احترام می گذارم. تلاش کردم در تمرینات خوب باشم و به تیم کمک کنم ولی در نهایت این مربی تیم است که تصمیم می گیرد که چه بازیکنانی در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشند.

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید هم‌چنان دغدغه‌هایی راجع به پرسشها اجتماعی از جمله، حقوق کودکان کار، بانوان و… دارد و از مواضع خودش کوتاه ن

* همواره به عنوان بازیکنی آشنا شده است اید که نظر های اجتماعی پررنگی داشته اید. در یکی از نشست های خبری در جام جهانی روسیه خبرنگاری راجع به عنوان حضور زنان ایرانی در ورزشگاه ها از شما سوالی پرسید، ولی شما پاسخ دیپلماتیکی به او دادید، تا جنبه منفی نداشته باشد. قبلا به این پاسخ فکر کرده بودی؟

به این عنوان فکر نکرده بودم ولی آن قدر تجربه دارم که سوالات را در ذهنم آنالیز کنم و بدانم چه جوابی را در کجا بدهم. آن موقع هم این پرسش را در شرایطی پرسیدند که هم خبرنگاران خارجی حضور داشتند و همین که بازی مهمی در جام جهانی داشتیم. فکر نمی کنم آن خبرنگار در آن لحظه هدفی جز به حاشیه بردن و به هم ریختن تیم داشته باشد. عالی ترین جواب را در آن لحظه دادم ولی همان طور که گفتم بر سر اعتقادات و نظرات خودم هستم و هنوز هم از کودکان کار و سایر ایده های اجتماعی ام حمایت می کنم و جهت آنها می جنگم و هنوز هم دغدغه حضور بانوان در ورزشگاه ها را دارم و از مواضع خودم کوتاه نمی آیم ولی فکر می کنم در آن لحظه این عنوان ارتباطی به خبرنگار خارجی نداشت و فکر نمی کنم دغدغه ای راجع به این عنوان داشته باشد. او جز حاشیه سازی جهت تیم ملی ما هیچ نشانه و انگیزه ای نداشت.

* با حضور در جام جهانی 2018 روسیه به تنها بازیکن ایرانی تبدیل شده است اید که سه دوره در این مسابقه ها حضور داشته است و یک رکورد از این حیث ثبت کردید.

دوست داشتم که هر لحظه یک بازی را ببریم که جهت من خیلی ارزشمندتر بود. خدا را شکر رکورد ما این بود که بازی را بردیم و رکورد بزرگتر می توانست این باشد که تیم ملی به دور بعد افزایش کند. اگر پنج بار هم در جام جهانی شرکت می کردم افزایش به دور بعد جهت من ارزشمندتر هست. این عنوان فقط در آمار و ارقام و تاریخ باقی می ماند و خوشحال هستم و افتخار می کنم که جهت سومین بار پیراهن تیم ملی را در جام جهانی بر تن کردم. بااهمیت ترین عنوان جهت من این بود که به تیم ملی کمک کنم.

از مواضع‌ اجتماعی‌ام کوتاه نیامده‌ام/ تا بتوانم در خدمت تیم ملی هستم ، مسعود شجاعی

* نام های بزرگی از فوتبال کشور عزیزمان ایران در این مسابقه ها از جمله سید جلال حسینی ، آندرانیک تیموریان و … حضور نداشتند. جهت خودت تاریخی را در نظر گرفته ای تا از تیم ملی خداحافظی کنی؟

همیشه تلاشم را کرده ام تا از نظر فیزیکی و معنوی در عالی ترین شرایط باقی بمانم تا به تیم باشگاهی و تیم ملی کمک کنم. هر وقت که مربیان صلاح بدانند و احساس کنم نمی توانم به تیمم کمک کنم به نظرشان احترام می گذارم. تا جایی که بتوانم از نظر فیزیکی و زمانی در سطح فوتبال قرار داشته باشم حتما ادامه می دهم.

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید هم‌چنان دغدغه‌هایی راجع به پرسشها اجتماعی از جمله، حقوق کودکان کار، بانوان و… دارد و از مواضع خودش کوتاه ن

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | مسابقه | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog