سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز بین‌الملل باید فشارها را بر روسیه زیاد کردن دهیم / نیکی هیلی

نماینده آمریکا در شرکت ملل گفت: هم اکنون مورد نیاز است که تمامی فشارها بر روی روسیه باشد لیکن آنها تنها طرفی هستند که اگر بخواهند می توانند منازعه سوریه را

باید فشارها را بر روسیه زیاد کردن دهیم / نیکی هیلی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، نیکی هیلی — نماینده آمریکا در شرکت ملل — گفت: باید فشارها را بر روسیه زیاد کردن دهیم.
هیلی در جلسه شورای امنیت راجع به سوریه گفت: هم اکنون مورد نیاز است که تمام توجه ها و تمامی فشارها بر روی روسیه باشد لیکن آنها تنها طرفی هستند که اگر بخواهند می توانند این منازعه را متوقف کنند.

عبارات مهم : امنیت

وی افزود: من به بیانات همکار روس خود توجه کردم. او راجع به نیروهای خاص و دیپلماسی سخن گفت. او حرفی در انتقاد از رژیم سوریه به میان نیاورد. ما این عنوان را فراموش نکرده ایم. هیچ فردی این عنوان را فراموش نکرده هست. وقت آن فراخواهد رسید که ما به عنوان اعضای شورای امنیت بتوانیم اقدامی انجام دهیم. کدام عضو شورای امنیت همچنان از رژیمی که از امدادرسانی جلوگیری می کند حمایت می کند؟ من به شما می گویم که بسیاری از شما گفتید که ما مورد نیاز است بر رژیم سوریه فشار آوریم. ولی این عنوان مهم نیست بلکه ما باید بر روسیه فشار آوریم. لیکن روسیه همچنان از رژیم سوریه حمایت می کند. روسیه به آنها در جلوگیری از دسترسی افراد نیازمند به کمک های بشردوستانه کمک می کند. روسیه همچنان از رهبر کشوری که از تسلیحات شیمیایی ضد مردمش استفاده می کند،حمایت می کند. روسیه همچنان به وتو قطعنامه های شورای امنیت علیه سوریه ادامه می دهد و اسد چون می داند که روسیه از وی حمایت می کند به اقداماتش ادامه می دهد.
وی افزود:روسیه باید به تعهدات خود جهت برگزاری گفتگوهای سیاسی و یک راه حل سیاسی واقعی پایبند باشد. محاصره مردم سوریه باید برداشته شود. دزدی محموله های پزشکی باید متوقف شود. سوری های نیازمند به کمک های بشردوستانه باید این کمک ها را دریافت کنند.
هیلی گفت: امدادگران دروغ نمی گویند. اینکه آنها کمک های مورد نیاز خود را دریافت نمی کنند دروغ نیست. روسیه با کارها خود باعث ادامه این اوضاع وحشتناک می شود. من از شورای امنیت شرکت ملل می خواهم بدون توجه به قدرت وتو روسیه بر این کشور فشار آورند. لیکن صداها باید شنیده شوند.
استفان اوبرایان، مدیر امور انسان دوستانه شرکت ملل متحد هم در این جلسه گفت: من باید بگویم که اوضاع انسانی متاسفانه در حال بدتر شدن هست. اقدام فوری اعضای شورای امنیت بسیار مهم هست. درخواست مردم سوریه از شرکت های بین المللی و اعضای شورای امنیت این است که در عزم خود مصمم باشند. آنها خواهان یک آتش بس بادوام و توقف درگیریها به طور خاص در غوطه شرقی هستند تا کمک های بشردوستانه به دست مردم برسد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امنیت | روسیه | سوریه | بین الملل | نیکی هیلی | نماینده آمریکا در شرکت ملل | جنگ سوریه | شورای امنیت شرکت ملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog