سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز فضای مجازی سریعترین راه حل جهت تمیزکردن گوشی

موبایل یکی از آلوده ترین وسائلی که به همراه داریم ولی شما می توانید با راه حلی راحت آلودگی آن را از بین ببرید.

سریعترین راه حل جهت تمیزکردن گوشی

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ گوشی های هوشمند تلفن همراه حالا دیگر به وسیله ای جدایی ناپذیر از زندگی همه تبدیل شده است هست، این ابزار کوچک و کاربردی به علت امکاناتی که در اختیار کاربرش قرار می دهد در همه مکان ها با اوست، هنگام خوردن غذا، هنگام تفریح، وقت مطالعه و درس خواندن، هنگام کار و حتی در وقت خواب هم عده ای این وسیله را از خود دور نمی کنند.

به همین علت یکی از آلوده ترین ابزارها بنا به دلایلی که گفته و البته بر اساس تحقیقات گوشی تلفن همراه هست، البته آلودگی هایی که جهت سلامتی انسان از سوی همین ابزار الکترونیک به واسطه امواجی که ساطع می کند نیز خطری دیگر جهت سلامت به شمار می رود که مورد بحث اکنون نیست.

در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه و با سرعت گوشی تلفن همراه خود را از آلودگی پاک کنید.

همه افراد از دستمال مرطوب جهت تمیز کردن گوشی تلفن همراه خود استفاده می کنند ولی بهتر است جهت برطرف کردن آلودگی ها از دستمال های مرطوب دارای مواد پاک کننده و کمی الکل استفاده کنید اگر این کار برایتان مقدور نیست دستمال های مخصوص عینک را به کمی مایع شیشه پاک کن آغشته کنید و گوشی تلفن همراه خود را با آن تمیز کنید تا آلودگی ها موجود پاک شود.

سریعترین راه حل جهت تمیزکردن گوشی

راه حل دیگر نیز وجود دارد که بهتر است جهت تمیز کردن گوشی تلفن همراه خود (با توجه به اینکه در بازه های زمانی باید این کار را انجام دهید) یک بسته نظافتی آماده کنید تا هر جهت برای تمیز کردن به دنبال دستمال مرطوب و شیشه پاک کن نباشید!.

یک الکل صنعتی، یک تکه پارچه کتان و یا دستمال پارچه ای نرم، خلال دندان و یا گوش پاک کن را کنار هم جمع آوری کنید.

برای تمیز کردن حرفه ای موبایلتان آن را بر روی پارچه ای قرار دهید تا با سطوح متفاوت در تماس نباشد، در ابتدا به وسیله قوطی های هوای فشرده یا دستگاه های دمنده تمامی حفره های اعم از پورت اتصال، حفره هدفن، بلندگو، شیارهای کنار و حتی شیارهایی که در اثر ضربه ایجاد شده است اند را تمیز کنید.

سپس با کمک خلال دندان و یا گوش پاک کن نیز این کار امکان پذیر است.

موبایل یکی از آلوده ترین وسائلی که به همراه داریم ولی شما می توانید با راه حلی راحت آلودگی آن را از بین ببرید.

در مرحله بعد با دستمال کتانی که در اختیار دارید و البته مایع تمیز کننده مانند الکل سطوح پاک شده است را کاملا از آلودگی ها پاک کنید تا گوشی شما همانند روز اول تمیز شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همراه | پارچه | آلودگی | دستمال | خلال دندان | تمیز کردن تلفن همراه | آلودگی تلفن همراه | پاک کردن صفحه موبایل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog