سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز قزوین دیدار مدیر موسسه غدیر شناسی با مدیر کل صدا و سیما

حجت‌الاسلام سعید شاه‌آبادی مدیر موسسه غدیر شناسی با مدیر کل صدا و سیمای قزوین دیدار و گفتگو کرد .

دیدار مدیر موسسه غدیر شناسی با مدیر کل صدا و سیما

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ مدیر موسسه غدیر شناسی در این دیدار دفاع فرهنگی را مهمترین نیاز امروز جامعه دانست و گفت: در شرایطی که ۴۰ هزار سایت وهابیت علیه مذهب تشیع فعالیت دارند برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه زیاد کردن توان علمی جامعه جهت پاسخگویی به این شبهات مهم و اجتناب ناپذیر است.
حجت الاسلام سعید شاه آبادی افزود: امروز وهابیت و جریان های تکفیری با بهره گیری از پایگاه های اینترنتی و شبکه ماهواره ای در تلاش هستند بنیان های اعتقادی مکتب ولایت را با چالش های اساسی مواجه کنند تا بتوانند پایه های فکری و اعتقادی این مکتب را متزلزل سازند.
وی فراگیر کردن معارف ولایت جهت عموم مردم را از بااهمیت ترین اهداف این مؤسسه خواند و گفت : عنوان غدیر باید در طول زندگی شیعیان موضوعی دائمی و به صورت پیوسته و مستمر باشد.
وی افزود:مکتب ولایت تنها مکتبی درعالم است که ادعا دارد همه آموزه های خود را میتواند از منابع مخالف خود اثبات کند.
حجت الاسلام شاه آبادی اضافه کرد: دشمن دین ما، نمی خواهد شیعه و سنی وجود داشته باشد و ما باید در یک فضای بسیار خوب سالم و استدلالی حرف بزنیم.
وی گفت: به تعبیر بنده آن تنگه اُحدی که می توانند شیرینی و حلاوت تمام پیروزی های بدر گونه این انقلاب را به شکست منتهی کند شبه افکنی است.
حجت الاسلام والمسلمین شاه آبادی عنوان کرد:این موسسه که وارد هفتمین سال فعالیت خود شده است حوزه کاری خود را بر اساس فعالیت های معرفتی، زیربنایی و آموزشی در زمینه ی ولایت پذیری بنا قرار داده است.
به گفته وی ؛ در آخر دوره های این موسسه به دنبال آن هستیم تا محبان اهل بیت بتوانند شبهه های که در زمینه دین و ولایت مطرح می شود بر اساس استدلال و آموزه های مکتب ولایت پاسخگوی باشند.
این استاد حوزه و دانشگاه گفت: موسسه غدیر شناسی با مشورت از طریق ادارت و شرکت های متفاوت در سطح کشور تلاش در آشنایی زیاد مکتب ولایت و زیاد کردن بنیه علمی این مکتب و پاسخگویی به شبهات و سئوالات ایجاده شده است در این باره دارد.
حجت الاسلام شاه آبادی جهت برگزاری دوره های آموزش مبانی ولایت پذیری و کارگاه غدیر پژوهی در استان اعلام آمادگی کرد.
حجت الاسلام شاه آبادی افزود: در سالهای گذشته در ۵ استان کشور و بیست شهر بیش از ۱۰ هزار نفر در موسسه غدیرشناسی آموزش دیده اند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین هم با بیان اینکه برگزاری دوره های ولایت پذیری و کارگاه غدیر شناسی در استان یک حرکت مهم و بافایده است: ما با مسئله مسئله شناسی مواجه هستیم و، چون مسئله را خوب تشخیص نمی دهیم نمی توانیم جهت برطرف شبهات به خوبی عمل کنیم.
ابوالفضل معصومی فر با بیان اینکه باید در حوزه فکر، اندیشه و فرهنگ کارهای تخصصی انجام شود افزود: جهت ولایت پذیری و مبانی دینی باید بنیان نسل آینده را مستحکم کنیم.
وی با بیان اینکه ۱۶۵ شبکه ماهواره فارسی زبان تولید خبر و محتوا می کنند گفت: نشانه این شبکه ها در نقطه برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: ۲۰ هزار کانال تلویزیونی در دنیا فعالیت می کنند که حدود ۷ هزار و شبکه در کشور ما قابل دریافت است.
وی گفت: با وجود این همه شبکه ما باید به گونه ای تولید خبر و محتوا کنیم که بتوانیم ضمن جلوگیری از شبهات کارهای اعتقادی بنیادی و ترویجی را در نسل های آینده زیاد کردن دهیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فعالیت | ولایت فقیه | موسسه غدیر شناسی | مدیرکل صدا و سیما | حجت الاسلام سعید شاه آبادی | قزوین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog