سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز وب‌گردی تصویر + زن ، سر شوهرسابقش را برید

بعد ازظهر پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه امسال ماموران کلانتری 128 پایتخت کشور عزیزمان ایران نو در جریان یک تراژدی هولناک در خیابان ششم نیروهوایی در منطقه پیروزی ق

تصویر + زن ، سر شوهرسابقش را برید

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، ماموران با حضور در محل با جسد تکه تکه شده است مردی که در پتو بسته بندی شده است بود، روبرو شدند.

عبارات مهم : تاکسی
همچنین ، بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی همراه ماموران اداره 10 پلیس آگاهی در صحنه جنایت حاضر شدند.

تیم خاص همسر سابق این مرد را که عامل این قتل هولناک بود دستگیر کردند . در بررسی های ابتدایی مشخص شد این زن شوهر سابقش را با ضربات چاقو به قتل رسانده و در ادامه با بریدن سر و یک دست قصد داشته جسد پتوپیچ شده است را سوار بر تاکسی به محل دیگری انتقال دهد که از سوی یکی همسایه ها شناسایی و دستگیر شده است بود.

همسایه این زن به ماموران گفت: در حال بیرون رفتن از ساختمان بودم که زن همسایه را دیدم و رد خون های ریخته شده است به کنار این زن رسیده بود و این درحالی بود که بسته پتو پیچ شده است در کنارش قرار داشت و سرگرم صحبت با راننده تاکسی بود که در همین لحظه راننده تاکسی از ماشین پیاده شد و زمانیکه به نزدیکی زن همسایه رسید دست یک مرد را در میان پتو دید و با جیغ و فریاد از مردم کمک خواست و من نیز به کمکش رفتم و توانستیم زن همسایه را دستگیر کنیم.

صبح شنبه عامل جنایت جهت اعتراف در دادسرای ناحیه 27 پایتخت کشور عزیزمان ایران در برابر بازپرس ایلخانی قرار داده شد و گفت: در طول زندگی ام نکبت های زیادی از سوی همسرم دیده بودم.

وی افزود: 15 سال قبل از همدیگر جدا شدیم ولی بعضی اوقات به دیدنم می آمد تا اینکه از دخترم شنیدم که پدرش اعتیادش را ترک کرده و از من خواست که دوباره با هم زندگی کنیم ولی هنوز چند روزی نگذشته بود که متوجه شدم شوهرم هنوز اعتیاد دارد و چون در این سالها نیز او مرا تحقیر کرده بود به فکر انتقام گیری افتادم.

این زن گفت: روز اتفاق به بهانه دیدن او را به منزل کشاندم و غذایش را مسموم کردم و هنگامی که بیهوش شد او را نشانه ضربات چاقو قرار دادم و سرش را بریدم.

دختر این زن که در دادسرا حاضر شده است بود نیز به بازپرس پرونده گفت: مادرم انسان خوبی است و باور نمی کنم که مادرم دست به این جنایت زده باشد.

بنا به این گزارش، عامل جنایت جهت تحقیقات زیاد به دستور بازپرس ایلخانی در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفته هست.

منبع:رکنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تاکسی | جنایت | قتل | همسرکشی | بریدن سر | شوهر سابق | پلیس |

تصویر + زن ، سر شوهرسابقش را برید

تصویر + زن ، سر شوهرسابقش را برید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog