سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز ورزشی قهرمانی در کنار بوفون افتخار بزرگی است / آلوز

فرداشب، فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، میان دو تیم یوونتوس و رئال مادرید در کاردیف برگزار خواهد شد.

قهرمانی در کنار بوفون افتخار بزرگی است / آلوز

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،فرداشب، فینال مسابقه های لیگ قهرمانان اروپا، میان دو تیم یوونتوس و رئال مادرید در کاردیف برگزار خواهد شد. جانلوییجی بوفون و دنی آلوز از یوونتوس به همراه الگری در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردند.

عبارات مهم : تاریخ
دنی آلوز در نشست مطبوعاتی، گفت: بازی در یک فینال دیگر یک احساس خاص جهت من هست. از تمام شانس های ممکن استفاده می کنیم و شبی جادویی رقم خواهیم زد. من هر روز به این فکر می کنم که تاریخ سازی کنم، اکنون در یوونتوس می خواهم رؤیایم را تحقق بخشم. به جام هایی که تاکنون کسب کرده ام فکر نمی کنم، هر روز بیش از پیش به قهرمانی و فتح جام های معتبر، فکر می کنم. هنگامی که شما در یک تیم بازی می کنید، مهم این است که به مانند یک تیم پیروز شوید، جوایز فردی در اولویت بعدی قرار می گیرد.

مدافع برزیلی یوونتوس افزود:با انرژی مثبت و شور و اشتیاقی که داریم می توانیم فردا با جام قهرمانی به تورین بازگردیم. قهرمانی فردا می تواند اوج فصل فوق العاده تاریخ کلوب یوونتوس باشد. جهت جیجی فتح این جام، برگ مهمی از تاریخ دوران حرفه ای او خواهد بود، اگرچه بدون آن هم، دوران حرفه ای او تاریخی بوده هست. جهت رسیدن به قهرمانی نیاز است که بیش از حالت معمول تلاش کنیم. اگر بتوانم قبل از خداحافظی بوفون، با او لیگ قهرمانان را بالای سر ببرم، یکی از بزرگترین افتخارات زندگی فوتبالی ام خواهد بود. من پیش از این، این جام را بالای سر برده ام، امّا اکنون باید به همراه هم تیمی هایم، جهت فتح دوباره آن تلاش کنم.

دنی آلوز در آخر گفت:حقیقت اینکه ما باید برابر رئال مادرید بازی کنیم، این فینال را جهت من خاص تر کرده هست. رکورد خوبی برابر رئال مادرید دارم، امّا اکنون یوونتوس است که برابر رئال مادرید قرار می گیرد، نه دنی آلوز. این بازی است که برابر یک تیم بسیار باتجربه باید انجام دهیم. یوونتوس فینال های زیادی را بازنده بوده است و 20 سال است که این جام را نبرده ایم. امّا این خبر بدی نیست، باید امیدوار باشیم که اکنون وقتش رسیده هست. از رئال مادرید نمی ترسیم، با انرژی مثبت فردا جهت فتح لیگ قهرمانان وارد زمین خواهیم شد.
انتهای خبر/


واژه های کلیدی: تاریخ | تاریخی | یوونتوس | قهرمانان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | دنی آلوز | بوفون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog