سانتیم تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی

سانتیم: تنظیم فرنگی مبتلا شدن برنامه غذایی خواص ریواس ریواس کنگر فرنگی کنگر

گت بلاگز ورزشی ١٠ روز قبل مسابقه مصدوم شدم ولی شرايطم خوب است / علي هاشمي

وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: ١٠ روز قبل مسابقه مصدوم شدم و در اين مدت كارهاي درماني ام را انجام دادم و به ٨٠ درصد آمادگي ام

١٠ روز قبل مسابقه مصدوم شدم ولی شرايطم خوب است / علي هاشمي

علی هاشمی ملی پوش وزنه برداری درخصوص مسابقه های قهرماني آسيا در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار كرد: تا به امروز که سطح مسابقه های قهرمانی آسیا خوب بوده، اين دوره از مسابقه های مثل مسابقه های جهانی و المپيک نيست ولی شرکت کنندگان در ترکمنستان وزنه های خوبی را ثبت کرده اند.

عبارات مهم : انتقال
وزنه بردار دسته ١٠٥ كيلوگرم کشورمان در خصوص مصدومیتش تصريح كرد: ١٠ روز قبل بدشانسی جهت من اتفاق افتاد و عضله چهار سر من پاره شد. در اين مدت كارهای درمانی انجام دادم و خدا را شكر توانستم خودم را به مرز آمادگی ٨٠ درصد برسانم. تمام تلاشم را مي كنم تا در مسابقه عملكرد بهتری را از خودم ارائه دهم.

وی در خصوص اینکه به تازگی به وزن 105 کیلوگرم انتقال یافته هست؛ تاکید کرد: به تازگی وارد اين وزن شده است ام و شروع کارم در ١٠٥ كيلو خوب بوده ولی تغيير وزن نياز به وقت و مواظبت بيشتری دارد. هنگامی که به وزن بالاتر انتقال پیدا می کنی، درصد آسيب ديدگی بيشتر مي شود و بايد مراقب باشيم. من هم زير نظر كادر فنی تمريناتم را انجام مي دهم تا بتوانم با بهترين شرايط كارم را در اين وزن ادامه بدهم.

هاشمی در خصوص حضور محمدرضا براري در دسته 105 كيلوگرم، مسابقه های قهرمانی آسیا، خاطرنشان کرد: من و محمدرضا براری با هم رفيق هستيم. او از با تجربه های اين وزن است و مطمئنم كه از تجربه های او به خوبی استفاده خواهم كرد تا بتوانيم مدالی خوب جهت ايران كسب كنيم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: انتقال | مسابقه | محمدرضا | علی هاشمی | ملی پوش وزنه برداری | سطح مسابقات | سطح مسابقات |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog